Haber

Kılıçdaroğlu, “TV kanalları yayın yapmayı reddetti” diyerek çektiği kısa filmi sosyal medyada paylaştı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili halkım, korku dağları aşıldı. Çok önemli bir konu var, 21.30’da hepinizi buraya bekliyorum.” açıklama yaptı. İşaret ettiği saat geldiğinde, “Bizim kiminle, neyle savaştığımızı herkesin çok iyi anlaması gerekiyor. Bu iş çok ciddi, bu seçim de çok hayati. Ey çeteler! Hala anlamıyorsunuz, Kemal Bey asla anlamayacak.” yolundan çevir.” 1 dakika 38 saniyelik yeni bir görseli notla paylaştı.

“TV KANALLARI YAYINI REDDETMİŞTİR”

Kılıçdaroğlu, videoda toplayacakları 418 milyar dolar için ne yapacaklarını anlatan bir kısa film çektiklerini belirterek, “Bu filmler bu akşam televizyonda yayınlanacaktı ama bazı kanallar yayınlamayı reddetti.” söz konusu.

FİLMİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIN

Söz konusu filmi daha sonra sosyal medya hesabından yayınlayan Kılıçdaroğlu, “Buyurun bloke kampanyamızın ilk filmi. 418 milyar doların kuruşunu alacağım. Son günleriniz hayırlı olsun.” , çeteler…”.

Videoda yer alan Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Aziz millet sizden çalınan para var. Tam 418 milyar dolar. 20 yılda bine yakın bağlı şirket bir araya gelerek Hazineyi soydular. Çalınan para sizin paranız. Çocuklarınızın parasını gasp ettiler. Ben de alayım. Bunu söyleyin, onbinlerce şirket var, hepsinin yeri var, çok net konuştum bu yandaş çetelerden, ‘Onlar benim baş düşmanım’ dedim. ‘Bu ülkenin evlatlarını kandırdılar’ dedim. kısa filmlerle. Bu filmler bu akşam televizyonda yayınlanacaktı ama bazı kanallar yayınlamayı reddetti.

“BU MÜCADELEDE ÖLDÜM”

Hırsızlığa kalkan olacak bir yasak için kime? haberler Uçtuklarını da biliyoruz. Ey çeteler, gasp edilen insanların parasıyla medya alınmış, korkayım mı sizden? Bu çabada ölümü göze aldım. Sansürlerinizden geri adım mı atacağım?

“MİLLETİME GERİ DÖNÜYORUM”

Halkımız refaha ve huzura kavuşacaktır. Bu yüzden seninle ölmeye çalışacağım. Milletime sırtımı yasladığım ortadadır. Vallahi bunu yapacağız. Halkıma sesleniyorum, 418 milyar dolarlık serinin ilk filmini yakında paylaşacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu