Haber

Ahmet Akın: Bir Ses Daha Duymak ve Afad’a Yardım Etmek İçin Mücadele Ediyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “Bir ses daha duyup, AFAD’a ulaştırmak, yardım etmek için uğraşıyoruz. AFAD’a ulaşmak için bir kanal daha açtık. O andan itibaren burada hummalı bir çalışma başladı. Cevap veriyorlar. Hepsini aktarıyorlar. Sistem bunları aynı anda AFAD’ın sistemine gönderiyor” dedi.

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve 10 ili etkileyen depremin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın başkanlığında genel merkezde CHP Afet Uyum Merkezi kuruldu. CHP Afet Uyum Merkezi’nde gönüllülerle yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Akın, şunları söyledi:

“CHP Afet Koordinasyon Merkezindeyiz. İstekli arkadaşlarımız burada. Partimizin Gençlik Kolları üyeleri burada. Parti Meclisi üyelerimiz burada. Herkes seferberlik. Başka bir ses duyma, bunu iletme mücadelesi içindeyiz. AFAD’a ve yardıma.AFAD’a ulaşmaya çalışıyoruz.Bir kanal daha açtık.O andan itibaren burada hummalı bir çalışma başladı.Buradaki 85-90 arkadaşımız telefonları tek tek açıyor.Hepsini sisteme aktarıyorlar. Sistem aynı anda AFAD’ın sistemine gönderiyor.Böylece AFAD’a ulaşamayan herkes başka bir kanal açmış oluyor.Bazen buradan güzel haberler alıyoruz.Biz de mutlu oluyoruz hayatlar kurtulmuş.Burada büyük bir emek var. Büyük bir heyecan var.Büyük bir gayret ve büyük bir heyecanla partimiz afete yakalanan vatandaşlarımıza yardım etmek için büyük bir gayret sarf ediyor.İşte yine CHP Genel Merkezden yaralılarımızı bir an önce kavuşturmak, yaralananlara yardım etmek. h ile yeniden bir araya gelmek için enkaz altındaydı apiness, aileleri, evleri ve sevdikleri. Çalışmalarımıza devam ediyoruz ve devam edeceğiz.”

menemen-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu